Välkommen till vårt kontor i Estepona!

Mäklare Estepona Serneholt Estate

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller titta in till oss på kontoret.

Email: estepona@serneholtestate.com
Tel: +34 951 568 614

Adress:
Calle Santa Ana 36
296 80 Estepona

 

 

 

Mäklare Estepona

Här på vårt kontor i centrala Estepona hittar du oss:

 

Fredrik Jonsson
Fredrik JonssonSales
Tel. +34 658 101 131
E-mail: fredrik.j@serneholtestate.com
Caroline Björkrud
Caroline BjörkrudSales Assistant
Tel. +46 731 418 154
E-mail: caroline@serneholtestate.com
Mikael Nilzon
Mikael NilzonSales
Tel. +34 665 957 299
E-mail: mikael@serneholtestate.com
Eva Henrysdotter
Eva HenrysdotterSales
Tel. +34 602 296 990
E-mail: eva@serneholtestate.com
Christian Najjar
Christian NajjarSales
Tel. +34 602 291 119
E-mail: christian@serneholtestate.com
David Nüñez
David NüñezSales/Lister
Tel. +34 659 261 035
E-mail: david@serneholtestate.com