Välkommen till vårt kontor i Malaga!

Mäklare Malaga Serneholt Estate

 

 

 

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller titta in och träffa våra mäklare i Malaga!

Email: malaga@serneholtestate.com
Tel: +34 672 904 932

Address:
Calle Olózaga 8
290 05 Málaga

 

Mäklare Malaga

Här på vårt kontor i Malagas historiska centrum hittar du oss:

Jonatan Söderström
Jonatan SöderströmFranchisetagare/Mäklare
Tel. +34 672 904 932
E-mail: jonatan@serneholtestate.com
Alberto Toro
Alberto ToroFranchisetagare/Mäklare
Tel. +34 653 751 989
E-mail: alberto@serneholtestate.com
Linda Söderström
Linda SöderströmSales
Tel. +46 793 484 421
E-mail: linda.soderstrom@serneholtestate.com
Sophia Andersson
Sophia AnderssonMäklare
Tel. +46 73-616 88 84
Tel. +34 676 696 241
E-mail: sophia@serneholtestate.com
Gerard Laurent
Gerard LaurentMäklare
Tel. +34 676 861 506
Tel. +31 682 519 794
E-mail: gerard@serneholtestate.com
Mikael Nilzon
Mikael NilzonMäklare
Tel. +34 665 957 299
E-mail: mikael@serneholtestate.com
Victor Fredriksson
Victor FredrikssonMäklare
Tel. +46 768 989 050
E-mail: victor@serneholtestate.com