Välkommen till vårt kontor i Marbella!

 

Mäklare Marbella - Serneholt Estates skyltfönster

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller titta in till oss på kontoret.

Email: marbella@serneholtestate.com
Tel: +34 951 560 933

Adress:
Avenida Manolete
Conjunto Casaño, Local 8
Nueva Andalucia
29660 Marbella

 

Mäklare Marbella

Här på vårt kontor i Nueva Andalucia, Marbella hittar du oss:

Kathrine Browall
Kathrine BrowallSales
Tel. +46 708 535 654
Tel. +34 687 748 518
E-mail: kathrine@serneholtestate.com
Lucia Cavia
Lucia CaviaSales Assistant
Tel. +34 663 850 109
E-mail: lucia@serneholtestate.com
Matias Concha
Matias ConchaSales
Tel. +34 653 187 982
E-mail: matias@serneholtestate.com
Danilo Gonzalez
Danilo GonzalezSales/Lister
Tel. +34 605 656 868
E-mail: danilo@serneholtestate.com
Emmeli Harila
Emmeli HarilaSales
Tel. +34 695 510 759
E-mail: emmeli@serneholtestate.com
Björn Käcke
Björn KäckeKontorschef
Tel. +34 604 373 856
E-mail: bjorn@serneholtestate.com
Jenny Petersson
Jenny PeterssonDecorator
Tel. +46 708 80 95 80
E-mail: jenny@serneholtestate.com
Anders Rise
Anders RiseSales
Tel. +34 645 251 090
E-mail: anders@serneholtestate.com
Fredrik Serneholt
Fredrik SerneholtVD
Tel. +34 661 068 220
E-mail: fredrik@serneholtestate.com
Linda Serneholt
Linda SerneholtPartner
Tel: +34 661 073 444
E-mail: linda@serneholtestate.com