Här hittar du oss!

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller genom att besöka oss. Vill du kontakta någon särskild går du in på våra kontor i menyn om oss eller klickar in på vårt kontor i Marbella här, vårt kontor i Fuengirola här, Estepona, Malaga, Alicante, Palma de Mallorca samt vårt Huvudkontor här.

Email: info@serneholtestate.com

Skicka ett meddelande till oss



Marbella

E-mail: marbella@serneholtestate.com
Tel: +34 951 560 933

Avenida Manolete
Conjunto Casaño, Local 8
Nueva Andalucia
29660 Marbella

Till kontoret

Fuengirola

E-mail: fuengirola@serneholtestate.com
Tel: +34 952 63 88 15

Calle España 3
29640 Fuengirola

Till kontoret

Estepona

Email: estepona@serneholtestate.com
Tel: +34 951 568 614

Calle Santa Ana 36
296 80 Estepona

Till kontoret

Palma de Mallorca

Email: mallorca@serneholtestate.com
Tel: +34 661 068 220

C/ Tomás Vila 12
Palma de Mallorca

Till kontoret

Malaga

Email: malaga@serneholtestate.com
Tel: +34 672 904 932

Calle Olózaga 8
290 05 Málaga

Till kontoret

Alicante

Email: alicante@serneholtestate.com
Tel: +34 965 065 476

Calle Antonio Galdo Chapuli 5
03001 Alicante

Till kontoret